En Çok Sorulan Sorular

Bugüne kadar en çok muhatap olduğumuz soruları sizler için derledik.

Kredi kartı ödemelerinde taksit seçeneği var mı?

Finansbank ve HSBC kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit seçeneğimiz vardır. Ayrıca tüm kredi kartlarına vade farklı 12’ye kadar taksit yapabiliyoruz.

Erciyes kış turizmi adına ne gibi hizmetler veriyorsunuz?

Kayak tatilinizi uzmanlarımızla birlikte planlıyorsunuz. Konaklama seçenekleri, havaalanı-otogar ve dağ transferleri, ekipman temini, skipass, öğle ve akşam yemekleri vs gibi bir çok değişken taleplerinize göre hesaplanıp size özel fiyat verilir. Tatiliniz tur şeklinde olmayacaktır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar kişiyle gelebilirsiniz.

Transfer hizmetlerini ne şekilde sağlıyorsunuz?

Transfer hizmetlerimiz turizm taşımacılığı kapsamında gerçekleşmektedir. Gerek kendi araçlarımızla gerekse partner firmamızla bu hizmeti sağlamaktayız. Ulaşımınız ferdi kaza sigortalı şekilde yapılır. Araçlarımız ise Tursab plakalı ve d2 yolcu taşıma belgelidir.

Kapadokya turu düzenliyor musunuz?

Kapadokya turu düzenlemiyoruz. Fakat otellerimizde konaklayan misafirlerimize eğer talep ederlerse ücretsiz bir şekilde tur programı hazırlıyoruz. Gerek kendi araçlarıyla gerek kokartlı rehber eşliğinde özel araçlarla Kapadokya’yı keşfedebiliyorlar.

Hizmet satın alırken size veya diğer firmalara nasıl güvenebilirim?

Turizm sektöründe gayri yasal bir çok web sitesi, instagram ve facebook sayfası bulunmaktadır. Öncelikle hizmet satın almayı düşündüğünüz firmanın maliye ve oda kaydı olan tüzel bir şirket olduğundan emin olun. T.C. sınırları içinde turistik faaliyet gerçekleştirmek için TURSAB üyeliği zorunludur. Yurtdışı turlarda ise IATA üyeliği zorunludur. Lütfen firmanın yetki belgelerini sorgulayın ve bu belgelerin, belge sahibi diğer firmalardan kiralanmadığına emin olun. Çünkü belge kiralamak yasa dışıdır. Ödemelerinizi mutlaka resmi şirket hesabına sözleşme karşılığı yatırın ve karşılığında fatura isteyin. Mail order ile ödeme yaptıysanız ve hizmetinizi alamadıysanız bankanıza başvurup ücret iadesi talep edebilirsiniz. Sanal pos ile internet üzerinden ödeme yapıyorsanız 3d secure kullanmanızı tavsiye ederiz. Güvenli ve mutlu tatiller dileriz.

Ailenize katılmak istiyorum?

Eğer “emek” kelimesinin anlamını gerçekten biliyorsanız, sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Lütfen cv’nizi maille bize iletin.

Geribildirim bırakın sizi arayalım

İsteklerinizi, eleştiri veya şikayetlerinizi iletmeniz bizim gelişebilmemiz adına gerçekten çok önemli. 

Merkez Adres

Sahabiye Mh. Kocasinan Blv. No:128 Kocasinan/KAYSERİ

Sizi Arayalım