Hedeflerimiz

10 yıl sonra nerede olacağımızı biliyoruz, evet. Fakat ticari hedeflerimizden ziyade beşeri hedeflerimiz var. Örneğin güler yüzümüzün hiç bitmemesi gibi.  Yada ailemizi çok çok büyütmek gibi.

Hatta ve hatta, tokalaşarak tanıştığımız misafirlerimizle kucaklaşarak ayrıldığımız günler hiç bitmesin istiyoruz.

Kısa Hikayemiz 🙂

2011 yılında üç arkadaşın küçük üniversite turları düzenleyerek başladığı serüven, 11 yılın sonunda, üç adet otel, 1 adet turizm acentesi ve 1 adet online tatil sitesini bünyesinde barındıran BİTATİL’e dönüştü.  Yaklaşık 40 kişilik ailemizle büyümeye devam ediyoruz.

Güvenli ve Garantili Hizmet

Sahip oldığumuz yetki belgeleri, sektördeki konumumuz ve kurumsal yapımız, misafirlerimizi hukuki ve etik değerler noktasında korumaktadır.

En iyi Fiyat Garantisi

Sağladığımız tüm hizmetlerimizi, en iyi fiyat garantisi ile misafirlerimizin tercihine sunmaktayız.

Ne İstediğinizi Biliyoruz

Detaylı planlamalarla tatiliniz için ayırdığınız zamanınızı ve bütçenizi, en iyi şekilde değerlendirmeniz için çalışıyoruz.

Doğru Planlama

Tatil dönemlerinde kötü sürprizleri biz de sevmiyoruz. O yüzden tatilinizi uzmanlarımızla birlikte planlıyoruz.

İşletmelerimiz

Bitatil Turizm Otelcilik ve Yatırım A.Ş bünyesinde faaliyet gösteren işletmelerimiz

nüzhet hotel kayseri

Nüzhet Hotel

___________

Kayseri şehir merkezinde hizmet veren Nüzhet Hotel, Kültür ve Turizm Bakanlığı denetiminde, 4 yıldız yatırım belgeli bir tesistir.

Ashab Turizm

____________

Ashab Turizm, TURSAB – 3715 ve IATA – 88-2 0235 4 belge nolu A sınıfı turizm seyahat acentesidir. Hac-Umre turları, yurtiçi- yurtdışı turlar alanında hizmet vermektedir.

Harkasos Cave Hotel

__________________

Kapadokya Sinasos’ta yer alan Harkasos Cave Hotel, tarihi eser kategorisinde ve 1800 lü yıllarda inşa edilen tarihi bir konakta hizmet vermektedir. 

Bitatil.com

__________________

Bitatil.com web sitesi üzerinden online hizmet veren tatil satış sitesidir. 

Moonarch Cave Hotel

_______________

Kapadokya Ürgüp’te yer alan Moonarch Cave Hotel, tarihi bir kalıntının aslına uygun şekilde restore edilerek oluşturulacak 14 odalı butik bir oteldir. Henüz yapım aşamasındadır. 2022 mayıs ayında hizmete girecektir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Finansbank ve HSBC kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit seçeneğimiz vardır. Ayrıca tüm kredi kartlarına vade farklı 12'ye kadar taksit yapabiliyoruz.

Kayak tatilinizi uzmanlarımızla birlikte planlıyorsunuz. Konaklama seçenekleri, havaalanı-otogar ve dağ transferleri, ekipman temini, skipass, öğle ve akşam yemekleri vs gibi bir çok değişken taleplerinize göre hesaplanıp size özel fiyat verilir. Tatiliniz tur şeklinde olmayacaktır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar kişiyle gelebilirsiniz.

Transfer hizmetlerimiz turizm taşımacılığı kapsamında gerçekleşmektedir. Gerek kendi araçlarımızla gerekse partner firmamızla bu hizmeti sağlamaktayız. Ulaşımınız ferdi kaza sigortalı şekilde yapılır. Araçlarımız ise Tursab plakalı ve d2 yolcu taşıma belgelidir.

Kapadokya turu düzenlemiyoruz. Fakat otellerimizde konaklayan misafirlerimize eğer talep ederlerse ücretsiz bir şekilde tur programı hazırlıyoruz. Gerek kendi araçlarıyla gerek kokartlı rehber eşliğinde özel araçlarla Kapadokya'yı keşfedebiliyorlar.

Turizm sektöründe gayri yasal bir çok web sitesi, instagram ve facebook sayfası bulunmaktadır. Öncelikle hizmet satın almayı düşündüğünüz firmanın maliye ve oda kaydı olan tüzel bir şirket olduğundan emin olun. T.C. sınırları içinde turistik faaliyet gerçekleştirmek için TURSAB üyeliği zorunludur. Yurtdışı turlarda ise IATA üyeliği zorunludur. Lütfen firmanın yetki belgelerini sorgulayın ve bu belgelerin, belge sahibi diğer firmalardan kiralanmadığına emin olun. Çünkü belge kiralamak yasa dışıdır. Ödemelerinizi mutlaka resmi şirket hesabına sözleşme karşılığı yatırın ve karşılığında fatura isteyin. Mail order ile ödeme yaptıysanız ve hizmetinizi alamadıysanız bankanıza başvurup ücret iadesi talep edebilirsiniz. Sanal pos ile internet üzerinden ödeme yapıyorsanız 3d secure kullanmanızı tavsiye ederiz. Güvenli ve mutlu tatiller dileriz.

Eğer "emek" kelimesinin anlamını gerçekten biliyorsanız, sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Lütfen cv'nizi maille bize iletin.

Bize Yazın.